Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Projelerimiz

DOĞA SOLAR GES TESİSLERİ

DOĞA SOLAR GES TESİSLERİ

DOĞA SOLAR GES TESİSLERİ ÇEVRE GÜVENLİĞİ VE TEDBİRLERİ KAPSAMINDA BEAM DEDEKTÖR SİSTEMLİ DIŞ EKAN DEDEKTÖRLER VE DAHUA 4 MP İP MOTORİZE LENS KAMERALAR KULLANILMIŞTIR
ÇETİNKAYA TAVUKÇULUK YUMURTA ÜRETİM TESİSLERİ

ÇETİNKAYA TAVUKÇULUK YUMURTA ÜRETİM TESİSLERİ

ÇETİNKAYA TAVUKÇULUK TESİSLERİNDE HİKVİSİON 4 MP SABİT LENS KAMERA SİSTEMLERİ KULLANILMIŞTIR 5 FARKLI LOKASYONDA 60 KAMERA KABLOSUZ AKTARIM SİSTEMLERİ İLE AKTARILMIŞTIR. İLAVE 4 ADET SPEED DOME KAMERA İLE ÇEVRE GÜVENLİĞİ KONTROLÜ SAĞLANMIŞTIR. SİSTEM GİRİŞ ÇIKIŞ TAKİP PROGRAMLARINDA TERCİHİMİZ MELİTİME PDKS OLMUŞTUR.
BAŞKENT YARKA YUMURTA

BAŞKENT YARKA YUMURTA

BAŞKENT YARKA YUMURTA ÜRETİM TESİSLERİNDE UNİVİEW 2 MP İP SİSTEMLERİ KULLANILMIŞTIR 4 FARKLI LOKASYONDA 4 DAHUA SPEEDDOME 16 UNV İP KAMERA SİSTEMİ 32 Lİ NVR VE UBNT AKTARIM SİSTEMLERİ İLE SİSTEM DEVREYE ALINMIŞTIR.
HİDROSAR MAKİNA

HİDROSAR MAKİNA

HİDROSAR MAKİNA ORGANİZE SANAYİ TARIM ÜRÜNLERİ ÜRETİM MERKEZİ TESİSLERİNDE TOPLAMDA 5 FARKLI LOKASYNDA DAHUA 2 MP İP KAMERA SİSTEMİ VE HİKVİSİON SPEEDDOME SİSTEMLERİ İLE ÇEVRE GÜVENLİĞİ SAĞLANMIŞTIR. MELİTİME PDKS İLE PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMİ SAĞLANMIŞTIR. AJAX ALARM SİSTEMLERİ İLE DEPO GÜVENLİKLERİ SAĞLANMIŞTIR.
GEBEŞLER TARIM

GEBEŞLER TARIM

Gebeşler Tarım Ltd. Şti Arıkören Besi Çiftliğinde Hsn Bilişim ile Dahua İp sistem olarak çiftlik güvenliğini sağlamıştır. 4 client 1 Merkez olarak oluşturulan sistem 64 kameradan oluşmaktadır. speeddome ile çevre güvenliği daha da ileri düzeye taşınmıştır

5 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Hsn Bilişim Teknoloji

E-bülten Aboneliği

Haber, Duyuru, ve her türlü gelişmeden haberdar olmak için e-bülten aboneliğini yaptırınız